Kampanyalar Sitesi Telefonla Kampanya Siparişi
Üye Girişi | Yeni Üye Kayıt | Şifremi Unuttum  
  Ana Sayfa | Çekilişler | Kaçan Fırsatlar | Sipariş Takip | Bize Ulaşın
 
Medeniyetler Şehri; Konya Mevlana Şeb-İ Arus Turu; Termal Otelde Konaklama Dahil Sadece 199 TL
Konya'da Gerçekleşecek Dolu Dolu Bir Geziye Davetlisiniz!
  Fiyat: 199,00 TL
 
İndirim Kazancınız
31% 90 TL
  ( 289 TL )
  Fırsat gerçekleşti!..
 

Herkesi Davet Edin
               

 
Detaylar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

1 gece 2 gün yarım pansiyon konaklama
Lüks otobüslerle ulaşım, otobüs içi ikramları
Tüm çevre gezileri
Otelimizde 1 adet açık büfe sabah kahvaltısı
Otelimizde 1 adet açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

StarTatil.com Güvencesi
Sema gösterisi tören davetiyeleri
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otelde yapılan özel harcamalar
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Öğle yemekleri, ilk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği.
Ekstra Turlar

MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + Rehberlik ücretleri + Şebi Arus Tören Davetiyeleri 80,00 TL olup; Gazi, 65 yaş üstü, 16 yaş altı öğrenci, sarı basın kartı sahiplerine 10,00 TL indirim uygulanır.

Diğer

Bu fırsat Star Tatil tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 17.12.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsat fiyatı 2 - 3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 441 13 14 no'lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan fırsat satın alındıktan itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırılması zorunludur.

Katılım 40 kişiyi bulmadığı durumlarda Lüks Turizm araçlarıyla tur gerçekleştirilebilir veya farklı bir tarihe ertelenir. Böyle bir durumda misafirlerimize 72 saat önceden bilgi verilir.

Tek Kişi ÜcretiTek kişilik oda fiyatı 250 TL ve 3.Yetişkin 190 TL olup acenteye ödenmesi gerekmektedir.

Çocuk Ücretleri0-6 Yaş çocuk ücretsizdir, 2-6 yaş çocuk için otobüs koltuğu alma zorunluluğu vardır 100 TL'dir.) 7-12 Yaş çocuk ücreti iki yetişkin yanında konaklamak şartıyla 180 TL'dir.

Ek Hizmet ÜcretleriTüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, rehberlik ücretleri ve Şebi Arus Tören Davetiyeleri 80 TL olup; Gazi, 65 yaş üstü, 16 yaş altı öğrenci, sarı basın kartı sahiplerine 10,00 TL indirim uygulanır.

İptal ŞartlarıRezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin; gezi kalkış tarihinin 20 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 13 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Aralık 2012

 
Tüm Detaylar

TUR PROGRAMI

Sema Törenleri - Mevlana Müzesi - Şems - i Tebrizi - Nasreddin Hoca - Alaaddin Tepesi - Karatay Medresesi - Meram Bağları – Etnografya Müzesi1. GÜN - CUMA22.00 Ataköy Atrium Camii Önü23.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü24.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı00.20 Maltepe Köprüsü Durağı (E-5)00.30 Çayırova Mc Donalds 01.15 İzmit Asya Otel Karşısı05.00 Ankara Mesa Migros Önü05.15 Ankara Söğütözü Varan Tesisleri önünden hareketle ederek Anadolu Selçuklu Devleti'nin Başkenti Konya'ya doğru yol alıyoruz hareket. Otobüsümüzle sınırsız ve çeşitli ikramlarla keyifli bir gece yolculuğu yapıyoruz.(İstanbul - Konya 668 km)2. GÜN - CUMARTESİSabah kahvaltımızı yolda alarak otelimize varıyoruz. Verilen serbest zaman sonrası hareketle, Konya gezimize Sultanu'l Ulema yani limlerin Sultanı olan Hz Mevlana'nın sandukasının da bulunduğu Mevlana Müzesi ile başlıyoruz. Burada ney sesi eşliğinde Hz. Mevlana ve babası Baha'uddin Veled'in Sandukası, Yavuz Sultan Selim Şadırvanı, Gümüş Kafes, Nisan tası, el yazmaları, Sakal-ı şerif, kutsal emanetler, tasavvufi çalgılar, değerli halı ve kilimler, Horasan Erenleri ve Çelebi Mezarları, Aşevi ve Derviş Evini görüyoruz. Ardından Sultan Selim Camii, Üçler mezarlığı ve Şerafettin Caminin yanından Şems –i Tebriz i Türbesi ve Camiini geziyoruz. Konya'nın ünlü mutfağının tadına bakmak için restoranımızda alacağımız yemek (extra) sonrasında 1.Alâeddin Keykubat'ın tamamladığı Alâeddin tepesi üzerindeki Alaaddin Camii çevresinde otobüsle yapılan tur sonrası Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli yeri bulunan, Mevlana Celaleddin Rumi ile Hocası Şems-i Tebrizi'nin ders verdikleri Karatay Medresesi Çini Eserler Müzesini ziyaret ediyoruz. Selçuklu mimarisinin tipik örneklerini taşıyan II. Izzeddin Keykavus devrinde vezir Sahip Ata Fahreddin Ali tarafından, Hadis ilmi öğretilmek üzere 663 H.(1264 M.) yılında inşa ettirilmiş İnce Minare Müzesi (Darü-l Hadis) ve şehrin merkezinde bulunan ve birçok tarihi eserin içinde bulunduğu şehrin simgelerinden birisi olan Alaaddin Tepesi, Alaaddin Camii, Selçuklu Sarayı (Selçuklu köşkü) kalıntısı gezileri ardından Mevlana'nın sürekli ziyaret ettiği ve Konya'nın dünyaca ünlü dinlenme yeri olan Meram Bağları ziyareti ardından Tavus Baba türbesini gezerek otelimize dönüyoruz.

3.GÜN- PAZARSabah kahvaltısı ardından serbest zaman ve otelimizin Şifalı Termal Sularında Havuz, Hamam ve Sauna keyfi yapıyoruz. Rehberimizin verdiği saatte buluşarak öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Daha sonra dünyadaki herkesin ilgisini çekmiş olan ve hikâyeleri dilden dile dolaşan Nasreddin Hoca'nın türbesinin bulunduğu Akşehir' e varıyoruz. Nasrettin Hoca Türbesi, Seyyid Mahmud Hayrani Türbesi, Garp Cephesi Müzesi, Üç Kızlar Türbesini gezdikten sonra otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonrası Sema Töreni için Mevlana Kültür Merkezine hareket ediyoruz. Her bölümünün bir anlamı olan ve toplam 7 bölümden oluşan Sema Töreni'ni izliyor ve Sema hakkında bilgi alıyoruz. Sema Töreni sona erdikten sonra İstanbul'a doğru hareket ediyor ve sizlere bir başka Star Tatil Kültür Etkinliğinde buluşana dek Hoşça kalın diyoruz.Hareket Tarihleri: 07 Aralık 2012 Cuma
8 Aralık 2012 Cumartesi
09 Aralık 2012 Pazar
10 Aralık 2012 Pazartesi
11 Aralık 2012 Salı
12 Aralık 2012 Çarşamba
13 Aralık 2012 Perşembe
14 Aralık 2012 Cuma
15 Aralık 2012 Cumartesi
16 Aralık 2012 Pazar

KONAKLAMA

Öztürk Termal Otel; Tesisimizde bina yapılanması hastalarımızın rahatça tesis içi imkanlardan yararlanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.Termal Suyu Gücünü kimsenin inkar etmediği hatta şimdi alternatif tıp olarak adeta moda haline gelen tedavi yöntemleri tıp dünyasının vazgeçilmezleri arasına oturmuştur.

Tedavi amaçlı programlarımızın sadece şifalı suların getirdiği iyi neticeler değil Türkiye'nin bol oksijenli, güneşli, doğal yiyecekleri de iyileşmenizi hızlandıracaktır. Bu tür tedavilerde iklim koşullarının önemini herkes bilir. Konya yöresinden özenle seçilen bahçelerden direk alınan hormonsuz sebze ve meyvelerden hazırlanan büfemizden yararlanarak sağlıklı yaşamın keyfini süreceksiniz. Termal sularla yaşamınızı kolaylaştırın...

Genel olarak ifade etmek gerekirse, kaplıca tedavisinin mevsimi yoktur. Ancak gelenekler, bu konuda bir mevsim yaratmıştır. Daha doğrusu kişi, kendine uygun bir zaman seçmekle birlikte en uygun mevsim ve zaman İlkbahar ve Sonbahar'dır.

Romatizmalılar, nevraljiler ve şeker hastaları için yaz ayları; bağırsak, karaciğer ve sinirle ilgili hastalıklar için de ilkbahar ve sonbahar ayları daha uygun mevsimdir. Bir yılda iki kez kaplıca tedavisinde, mayıs ve eylül ayları seçilebilir. Kaplıca bir hamam değildir. Şifa gününe sahip yer altı su kaynağı ve birer sağlık yurdudur. Bu nedenle, o kaynaktan fışkıran suların nasıl ve nerelerde kullanıldığını oralara gidenlerin biraz olsun bilip öğrenmelerinde her zaman yarar vardır. Ülkemiz ikliminin sertliği nedeniyle, ayrıca her kalıca kaloriferli otellerin olmayışı yüzünden insanlarımız, kaplıcalara çoğunlukla yaz aylarında gitmeyi tercih etmektedir. Kaplıcada sabun ve benzeri temizleyici kullanmayınız. Tedavinin etkisini azaltır. Sıcak havuza yavaş yavaş girmeli, su içinde olabildiğince hareketsiz kalınmalıdır.

Star Tatil
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:376 D:12
İSTANBUL / Maltepe
 


 YILBAŞI

 ALIŞVERİŞ

 RESTAURANT

 KONAKLAMA

 GÜZELLİK

 EĞLENCE & ETKİNLİK

 SAĞLIK

 EĞİTİM

 SPA/SPOR

 OTOMOTİV

 TAŞIMACILIK

 WEBTASARIM

 HEDİYE

 OYUNCAK

 TEMİZLİK10 TL   65 TL
Ünlülerin Makyözü Nilay Karahasan'dan Manikür Pedikür El ayak Parafini Sadece 9,90 TL

13 TL   19 TL
Kadıköy O Pilavcı da Et Dönerli Pilav, Turşu, Özel Sostan Oluşan Spesiyel Menü Sadece 12,9

10 TL   20 TL
Beyoğlu The Mekan Sahnesinde Flamenco Reina Konser Etkinliği Sadece 10 TL

15 TL   30 TL
Çorba, Seçmeli Ana Yemekler, İçli Köfte, Çiğ Köfte, Salatalar, Tatlı ve İçecekler Sadece

10 TL   18 TL
Kuzguncuk Metet Közde Döner'de, Közde Döner, Tatlı, Meşrubat ve Çay Kahve İkramından Oluşa

18 TL   40 TL
Cihangir Urban Lounge da Pazartesi Geceleri Karaoke Partilerine Giriş Sadece 18 TL

25 TL   100 TL
Kozyatağı SaloonS Kuaför'de, Komple Ağda Uygulaması Sadece 35 TL!

20 TL   45 TL
Kozyatağı SaloonS Kuaför'den Size Özel; Manikür + Pedikür Sadece 23 TL

59 TL   120 TL
Body Rafting'den Melen Çayı'nda rafting turları 59 TL'den başlayan fiyatlarla!


Şehir Fırsatları

İstanbul
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Üyelik Hizmetleri

Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikası
Hakkımızda
Reklam
Bize Ulaşın
İşletme Üyelik Avantajları
İşletme Kayıt Formu
İşletme Giriş Paneli
İşletme Ara
Popüler Aramalar
Üye Girişi
Yeni Üye Kayıt
Şifremi Unuttum
Nasıl Çalışır?
Tüm Fırsatlar
Kaçan Fırsatlar
Tarafımızdan sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
© Copyright 2012 Kampanyalar Sitesi