Kampanyalar Sitesi Telefonla Kampanya Siparişi
Üye Girişi | Yeni Üye Kayıt | Şifremi Unuttum  
  Ana Sayfa | Çekilişler | Kaçan Fırsatlar | Sipariş Takip | Bize Ulaşın
 
Dünyanın 8. Harikası Kapadokya,Ürgüp,Avanos Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Sadece 149 TL
Tatil Bahçesi nden Süper Kapadokya Turu
  Fiyat: 149,00 TL
 
İndirim Kazancınız
50% 151 TL
  ( 300 TL )
  Fırsat gerçekleşti!..
 

Herkesi Davet Edin
               

 
Detaylar

TURDA KULLANILAN OTOBÜSLER :

Tatil Bahçesi Mümkün olduğunca filosunda yer alan 17 adet otobüsünü kendi turlarında kullanmaktadır. Yoğunluk durumlarında aracı partner ulaşım firmalarından araç temin etmektedir. Otobüslerin tamamı Tatil Bahçesi Turizm Transport departmanınca Denetim altındadır. Otobüsler Turizm ve Kültür Bakanlığınca Ulaştırma Bakanlığı için özel olarak sunulan D2 ve B2 Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşıma belgesine sahip olup 2006 model ve üzeridir.Mercedes Travego veya CITYLINER

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Diğer

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri,
Lüks Otobüslerle gidiş dönüş Ulaşım
Zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları
Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
1 Gece Yarım Pansiyon 5 Yıldızlı Sühan Otelde VB Konaklama.
1 Açık Büfe Akşam Yemeği, 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ :
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
Tüm Öğle Yemekleri, İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği
Ekstra eğlence ve turlar
Otelde yapılacak ekstralar
Tüm yemeklerde alınacak içecekler
Kişisel harcamalar ve tipler.

REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN : 0541 223 28 17

Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik,otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 70 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar. Tatil Bahçesi Bölge'nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır. Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez
Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
TEK KİŞİ FARKI 50 TL DİR.
FİRMADAN PERAKENDE SATIŞ FİŞİ veya FATURANIZI ALMAYI UNUTMAYINIZ !

Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2013

 
Tüm Detaylar

1.Gün : Cuma Hareket : İstanbul – İzmit – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray - Nevşehir

Siz konuklarımızı belirtilen kalkış noktalarından alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde alarak Aksaray'a olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 8 saat süren yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Aksaray Orhan ağaçlı dinlenme tesislerine varış.

2.Gün : Cumartesi : Nevşehir Merkez - Üç Güzel Peri Bacaları – Ürgüp – Sinasos – Avanos - Paşabağ

Verilen mola sonrasında tesislerden ayrılarak tarihi ipek yolu üzerinden Kapadokya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Selime kasabasında verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrasında yaklaşık 20 dk yolculuk sonrasında Ihlara Vadisine ulaşıyoruz. Ihlara vadisine müze giriş işlemleri sonrasında girişimizi gerçekleştirerek gezimize başlıyoruz. Ağaçaltı kilisesi ve yılanlı kilise gezilerimiz sonrasında serbest zaman. Verilen serbest zaman sonrasında aracımız ile ıhlaradan ayrılarak Derinkuyu ilçesine doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergahı üzerinde yer alan nar krater gölüne uğruyoruz. Sizleri büyüleyecek manzarayı fotoğraf karelerinize aldığınız esnada yardımcı rehberimizin yapacak olduğu çay kahve ikramı sonrasında yolculuğumuza derinkuyuya doğru devam ediyoruz. Bir yer altı şehrinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran Derinkuyu Yer Altı Şehri Gezimiz esnasında ağır,kiler,mutfak,sığınak,tüneler,mezarlar,su kuyusu,havalandırma bacası gibi katları gezerek derinkuyudan ayrılıyoruz. Derinkuyudan yola çıkarak peri bacalarına ismini veren güvercinlik vadisine ulaşıyoruz. Güvercinlik vadisinde yer alan bindallı restaurantda açık büfe öğle yemeği molası. (ekstra 12 TL) öğle Yemeği sonrasında Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacalarında Fotoğraf Molası… Ürgüp İçinde Panoramik Şehir Turu Yapıp Eski Kaya Mimari İşçilik Örneklerinin Bütünleştiği Kayadan Oyma Rum Evleri Ardından sinassos kasabasına hareket. Sinassos kasabasına varış ve serbest zaman. Verilen kısa serbest zaman sonrasında aracımız ile sinasoss dan ayrılarak Turasan Şarap Mahzenlerini gezip bize İkram edilen Şarapların Tadına bakıyoruz. Alış veriş imkanı sonrası otele hareket ediyoruz. Otele varış ve giriş işlemleri sonrasında Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde... ( Dileyen misafirlerimiz Ekstra Türk Gecesine katılabilirler 40 TL)

3.Gün : Pazar: Avanos - Hacı Bektaş-i veli – Ankara – İstanbul

Oteldeki Kahvaltının Ardından eşyalarımız ile otelden ayrılarak develi vadiye hareket ediyoruz. Develi vadide verilen fotoğraf molası sonrasında Kızılırmak Deltasındaki Toprağın Avanoslu Ustaların Hünerleriyle Bütünleştiği Çanak – Çömlek Atölyelerini Ziyaret İle Turumuz Başlıyoruz. Daha Sonra Avanos İçinde Panoramik Tur Ardından onyx atölyelerine uğruyoruz. Onyx atölyelerinden ayrılarak Paşa bağa hareket ediyoruz. Paşa bağda verilen serbest zaman sonrasında bölgenin En Yüksek Noktası Olan Uçhisar Kalesine Çıkıyoruz. Uçhisar kalesinden ayrıldıktan sonra öğle yemeği molası. Öğle yemeği için verilen süre sonrasında Hacı bektaş'a hareket. Yaklaşık 45 dk. Süren yolculuk sonrasında hacı bektaşa varış. Türbe ziyareti sonrasında turumuzun sonu ve geri dönüş yolculuğu. Kırıkkale – Ankara – İstanbul yol güzergahı üzerinden istanbul'a varış. Siz konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak turumuzun sonu. Bir başka Tatil Bahçesi turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

TURDA KULLANILAN OTOBÜSLER :

Tatil Bahçesi Mümkün olduğunca filosunda yer alan 17 adet otobüsünü kendi turlarında kullanmaktadır. Yoğunluk durumlarında aracı partner ulaşım firmalarından araç temin etmektedir. Otobüslerin tamamı Tatil Bahçesi Turizm Transport departmanınca Denetim altındadır. Otobüsler Turizm ve Kültür Bakanlığınca Ulaştırma Bakanlığı için özel olarak sunulan D2 ve B2 Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşıma belgesine sahip olup 2006 model ve üzeridir.Mercedes Travego veya CITYLINER

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Tatil Bahçesi
Atatürk Caddesi Osmanlı Apt. No: 19/D
İSTANBUL / Kadıköy
 


 YILBAŞI

 ALIŞVERİŞ

 RESTAURANT

 KONAKLAMA

 GÜZELLİK

 EĞLENCE & ETKİNLİK

 SAĞLIK

 EĞİTİM

 SPA/SPOR

 OTOMOTİV

 TAŞIMACILIK

 WEBTASARIM

 HEDİYE

 OYUNCAK

 TEMİZLİK10 TL   65 TL
Ünlülerin Makyözü Nilay Karahasan'dan Manikür Pedikür El ayak Parafini Sadece 9,90 TL

13 TL   19 TL
Kadıköy O Pilavcı da Et Dönerli Pilav, Turşu, Özel Sostan Oluşan Spesiyel Menü Sadece 12,9

10 TL   20 TL
Beyoğlu The Mekan Sahnesinde Flamenco Reina Konser Etkinliği Sadece 10 TL

15 TL   30 TL
Çorba, Seçmeli Ana Yemekler, İçli Köfte, Çiğ Köfte, Salatalar, Tatlı ve İçecekler Sadece

10 TL   18 TL
Kuzguncuk Metet Közde Döner'de, Közde Döner, Tatlı, Meşrubat ve Çay Kahve İkramından Oluşa

18 TL   40 TL
Cihangir Urban Lounge da Pazartesi Geceleri Karaoke Partilerine Giriş Sadece 18 TL

25 TL   100 TL
Kozyatağı SaloonS Kuaför'de, Komple Ağda Uygulaması Sadece 35 TL!

20 TL   45 TL
Kozyatağı SaloonS Kuaför'den Size Özel; Manikür + Pedikür Sadece 23 TL

59 TL   120 TL
Body Rafting'den Melen Çayı'nda rafting turları 59 TL'den başlayan fiyatlarla!


Şehir Fırsatları

İstanbul
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Üyelik Hizmetleri

Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikası
Hakkımızda
Reklam
Bize Ulaşın
İşletme Üyelik Avantajları
İşletme Kayıt Formu
İşletme Giriş Paneli
İşletme Ara
Popüler Aramalar
Üye Girişi
Yeni Üye Kayıt
Şifremi Unuttum
Nasıl Çalışır?
Tüm Fırsatlar
Kaçan Fırsatlar
Tarafımızdan sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
© Copyright 2012 Kampanyalar Sitesi